PRACA

P.W. WIKA Sp. z o.o. Sp. k.  poszukuje pracownika na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY
z terenu Kielc i woj. świętokrzyskiego
z terenu Katowic i woj. śląskiego

Obowiązki
• ochrona osób i mienia

Wymagania
• dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• rzetelność
• dyspozycyjność
• mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy
• stabilność zatrudnienia
• elastyczny grafik
• praca w systemie zmianowym

P.W. WIKA Sp. z o.o. Sp. k.  poszukuje pracownika na stanowisko  PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY
- miejsce pracy: Kielce

Oczekiwania:
• Odpowiedzialność
• sumienność
• dbałość o jakość wykonywanej pracy

Oferujemy:
• umowę o pracę
• terminową wypłatę wynagrodzenia
• miłą atmosferę

- miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz